ДЛЯ ЧОГО ЛІЧИЛЬНИКИ ТЕПЛА

Write By: admin Published In: счётчики тепла Created Date: 2016-03-25 Hits: 625 Comment: 0

Для чого лічильники тепла?

Звичайно сам по собі лічильник тепла не економить ні гроші, ні енергореурси витрачені дл я опення, а лише стимулює до економії- і далеко не всі, хто зважився на установку приладу, знизили суми в своїх рахунках лише його установкою.

  1. Крім кількості тепла нарахованого теплолічильником доведеться платити за теплові втрати на ділянці трубопроводу від кордону розділу балансової належності до місця установки вузла обліку. Найчастіше ця величина невідчутно мала, але в деяких випадках, коли ділянка трубопроводу вимірюється сотнями метрів - вартість неврахованих теплових втрат може бути порівнянна з вартістю тепла спожитого будинком.
  2. В ціну лічильника може бути закладена маса опцій які вам зовсім ні до чого, втім ситуація аналогічна з покупкою будь-якого іншого обладнання.(Якщо взяти конкретний приклад на основі теплолічильників-ультразвукові лічильники дорожче механічних. Але через більш високу надійность і нечутливість до якості води це мало не єдина відмінність, за яку варто переплатити.Приклад другий-підключення до автоматичного зчитування і передачі показів. Ця функція,можливо,з початку використання і не потрібна,але з часом в ній може винукнути потреба)
  3. В Україні можна купити всі види лічильників тепла(переважна більшість яких представлена для Вашої уваги на нашому сайті) і жодна теплопостачальна організація не має права вам ультимативно вказувати тип встановлюваного лічильника. В іншому випадку можете скаржитися в антимонопольний комітет(справа марудна,але виграшна на 100%, Після закінчення якої, на Вашу користь, можна отримати моральну і грошову компенсацію)
  4. Ціни на проект і монтаж теплового лічильника, як правило говорять про якість послуг, що надаються і гарантують виконання вимог нормативних документів. Один раз в три або чотири роки (залежить від вимог нормативних документів) лічильник тепла необхідно повіряти, тому не втрачайте контакти організації,яка виконала монтажні роботи, найімовірніше вони виконують і перевірку теплолічильників.

У вашому місті, як і в будь-якому іншому, напевно існують установники при теплопостаючій організації, які недорого без документів встановлять вам теплолічильник. Або так звані "майстри" які ,можливо,саме Вам вперше будуть виконувати саме таку послугу і вид робіт.

АЛЕ! ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Ви встановлюєте лічильник на багато років і до кого ви будете звертатися якщо, раптом,щось трапиться? Де шукати цього установника? Навіть молоток ламається, а що вже говорити про складний технічний прилад, нехай навіть європейського виробництва. Солідні організації,як правило, дають гарантію на прилад в кілька років і беруться за його обслуговування протягом усього терміну експлуатації.У будь-якому випадку, краще довірити установку лічильника тепла організації до якої можна прийти в офіс, яка має ліцензію на монтаж, сертифікованих фахівців і досвід у виконанні даного виду робіт, а також бере на себе відповідальність гарантійного та післягарантійного обслуговування,повірки...

 

 

 

Рейтинг@Mail.ru

ххх