ДЛЯ ЧОГО ЛІЧИЛЬНИКИ ВОДИ

Write By: admin Published In: Created Date: 2016-03-25 Hits: 621 Comment: 0

Для чого бажано використовувати лічильники води?

 

Оплата за воду за лічильником набагато дешевше, ніж по "усередненим" тарифами, які Ви платите сьогодні. Ви користуєтеся водою і платите за неї тільки, коли вона є. Завдяки лічильнику води Ви маєте можливість набагато скоротити свої витрати (запитайте знайомих, у яких лічильники стоять вже багато років).

  1. Загальнобудинковий лічильник води ставиться на вводі в будинок і враховує весь обсяг споживаної води у всьому будинку, а далі розподіляється на всіх зареєстрованих або прописаних в будинку мешканців, в чиїх квартирах немає лічильників води. 
  2. Без лічильників води за квитанціями, Ви оплачуєте воду, яку використовують мешканці, не прописані у Вашому домі (прописаний один, а живе і користується водою п'ять квартирантів).
  3. Без лічильників води за квитанціями, Ви оплачуєте воду, яка протікає у Вас в підвалах, до тих пір, поки сантехніки не відремонтує витік води.
  4. Без водомірів за квитанціями, Ви оплачуєте воду, яка протікає у сусідів, воду яку споживають вони. Ви використовували 150 літрів води, а сусіди 950 літрів, платити будете однаково багато (по середньому).
  5. Без лічильників води за квитанціями, Ви платите за воду, навіть якщо поїхали у відпустку або тимчасово проживаєте в квартирі (санаторій, лікарня, відрядження ...).

♦ Як поставити лічильники води? Купуйте лічильники води (1 для холодної води і 1 для гарячої води, ціна лічильників, в основному, однакова (ознайомитись ⇒ "Лічильники води") ). Викличте сантехніків (з ЖЕКу або з приватної монтажної фірми) для огляду місця установки лічильника води. Можливо, Ви захочете замінити застарілі вентилі на сучасні зручні крани, монтажники дадуть раду як краще це зробити. На день монтажу в ЖЕКу замовте відключення води, для цього напишіть до ЖЕКу заяву. Після монтажу лічильників їх опломбує працівник ЖЕКу, зніме первинні свідчення і з наступного місяця до оплати нададуть квитанцію з графою, куди Ви будете вносити показання своїх лічильників. Оплата за воду здійснюється тільки по цій квитанції.

♦ Вигідно чи ні? ..... Подивіться в квитанції і порахуйте, скільки Ви заплатили за останні 12 місяців за холодну і гарячу воду. Навіть з витратами на монтаж лічильників за наступний рік Ви заплатите менше, розумно користуючись водою .....

ххх